Instagram Block (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tag
et: Sildid

en: Save
et: Salvesta

en: configure
et: seadista

en: here
et: siin

en: User Id
et: Kasutaja ID

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Configuring block settings
et: Ploki seadistuse seaded
