Instagram Block (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tag
fi: Tagi

en: Save
fi: Tallenna

en: configure
fi: Muokkaa

en: here
fi: täällä

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Configuring block settings
fi: Lohkon asetusten määrittely
