Instagram Block (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Tag
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: configure
it: configura

en: here
it: qui

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Configuring block settings
it: Configurazione impostazioni dei blocchi
