Instagram Block (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Tag
nl: Label

en: Save
nl: Opslaan

en: configure
nl: instellen

en: here
nl: hier

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Access Token
nl: Toegangstoken

en: Thumbnail Preview
nl: Miniatuurvoorbeeld

en: Configuring block settings
nl: Blokinstellingen configureren
