Instagram Block (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Save
pl: Zapisz

en: configure
pl: konfiguruj

en: here
pl: tutaj

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Configuring block settings
pl: Konfigurowanie ustawień bloku
