Instagram Block (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Tag
ro: Marcaj

en: Save
ro: Salvare

en: configure
ro: configurează

en: here
ro: aici

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Access Token
ro: Token de acces

en: Configuring block settings
ro: Configurarea setărilor blocului
