Instagram Block (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Tag
sk: Značka

en: Save
sk: Uložiť

en: configure
sk: konfigurácia

en: here
sk: tu

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
