Instagram Block (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tag
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: configure
sv: konfigurera

en: here
sv: här

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken

en: Configuring block settings
sv: Konfigurerar blockinställningar
