Instagram Block (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Save
th: บันทึก

en: configure
th: ตั้งค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Configuring block settings
th: การกำหนดค่าการตั้งค่าบล็อก
