Instagram Block (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: configure
ug: تەڭشەش

en: here
ug: بۇ يەر

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
