Instagram Block (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Tag
be: Тэма

en: Save
be: Захаваць

en: configure
be: змяніць настройкі

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Configuring block settings
be: Ладзіць налады блокаў
