Instagram Block (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Tag
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: configure
eu: konfiguratu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Configuring block settings
eu: Blokeen ezarpenak konfiguratzen
