Instagram Block (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Save
id: Simpan

en: configure
id: konfigurasi

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Configuring block settings
id: Mengkonfigurasi pengaturan blok.
