Instagram Block (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Tag
jv: Tautan

en: Save
jv: Simpen

en: configure
jv: konfigurasi

en: About
jv: Ngenani
