Instagram Block (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tag
lt: Žymė

en: Save
lt: Saugoti

en: configure
lt: konfiguruoti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
