Instagram Block (7.x-1.6) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Tag
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: configure
pt: configurar

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Configuring block settings
pt: Configurar definições do blocos
