Instagram Block (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Tag
ru: Тег

en: Save
ru: Сохранить

en: configure
ru: настроить

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Access Token
ru: Ключ доступа

en: Configuring block settings
ru: Настройка параметров блока
