Instagram Block (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: configure
ca: configura

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Configuring block settings
ca: Configurant els paràmetres de bloc
