Instagram Block (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Tag
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: configure
fa: پیکربندی

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
