Instagram Block (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Tag
he: תגית

en: Save
he: שמירה

en: configure
he: הגדרות

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
