Instagram Block (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Tag
hi: अंकितक

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: configure
hi: विन्यास करें

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Configuring block settings
hi: ब्लॉक सेटिंग्स का विन्यास
