Instagram Block (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Save
pt: Salvar

en: configure
pt: configurar

en: here
pt: aqui

en: User Id
pt: ID do usuário

en: Access Token
pt: Token de Acesso

en: Thumbnail Preview
pt: Pré-visualização de miniaturas
