Instagram Block (7.x-1.6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
