Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: content
ast: conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: view
ast: vista

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Import
ast: Importar

en: Never
ast: Nunca

en: Published
ast: Espublizáu

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Rows
ast: Fileres

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Blocked
ast: Torgáu
