Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: content
bg: съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: view
bg: преглед

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Import
bg: Импортирай

en: Never
bg: Никога

en: Published
bg: Публикувано

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: here
bg: Тук

en: Color
bg: Цвят

en: Right
bg: Дясно

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Apply
bg: Търси

en: @type: updated %title.
bg: @type: обновен %title.

en: @type %title has been updated.
bg: @type %title е актуализиран/a.
