Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: content
bs: sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: None
bs: Nijedan

en: Import
bs: Uvezi

en: Published
bs: Objavljeno

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Color
bs: Boja

en: Rows
bs: Redova

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Apply
bs: Primjeni

en: @type: updated %title.
bs: @type: osvježen %title.

en: @type %title has been updated.
bs: @type %title je osvježen.

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
