Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: content
cy: cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: view
cy: gweld

en: None
cy: Dim

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Font Size
cy: Maint ffont

en: Never
cy: Byth

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Color
cy: Lliw

en: Position
cy: Lleoliad

en: Blocked
cy: Wedi blocio

en: Font Family
cy: Teulu Ffont

en: Apply
cy: Ceisio

en: @type: updated %title.
cy: @type: wedi diweddaru %title.

en: @type %title has been updated.
cy: Mae @type %title wedi ei ddiweddaru.

en: Font Color
cy: Lliw ffont

en: All Images
cy: Holl ddelweddau
