Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: content
eo: enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: view
eo: rigardi

en: None
eo: Neniu

en: Import
eo: Importu

en: Never
eo: Neniam

en: Published
eo: Publikigita

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Color
eo: Koloro

en: Rows
eo: Vicoj

en: Position
eo: Loko

en: Blocked
eo: Blokita

en: Apply
eo: Apliku

en: @type: updated %title.
eo: @type: ĝisdatigita %title.

en: @type %title has been updated.
eo: @type %title estas ĝisdatigita.
