Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: content
et: sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: view
et: näita

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Import
et: Impordi

en: Add Feed
et: Lisa voog

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Published
et: Avaldatud

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: here
et: siin

en: Color
et: Värv

en: Rows
et: Ridu

en: Position
et: Asukoht

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Apply
et: Rakenda

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: @type: updated %title.
et: @type: %title uuendatud.

en: Columns
et: Veerud

en: @count rows
et: @count rida

en: @type %title has been updated.
et: @type %title on uuendatud.

en: - Any -
et: - Kõik -

en: All Images
et: Kõik pildid

en: Archived
et: Arhiveeritud
