Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: content
eu: edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: view
eu: ikusi

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Import
eu: Inportatu

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Published
eu: Argitaratua

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: here
eu: hemen

en: Color
eu: Kolore

en: Rows
eu: Lerroak

en: Position
eu: Kokapena

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: @type: updated %title.
eu: @type: %title eguneratuta.

en: Importing
eu: Importatzen

en: @type %title has been updated.
eu: %title @type eguneratua izan da.

en: - Any -
eu: -Edozein-
