Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: view
gu: જુઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Import
gu: આયાત

en: Never
gu: કદી નહી

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Color
gu: રંગ

en: Rows
gu: હરોળો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Columns
gu: સ્તંભો
