Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: view
ka: ნახვა

en: None
ka: არცერთი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Never
ka: არასდროს

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Color
ka: ფერი

en: Position
ka: პოციზია

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: @type: updated %title.
ka: @type: განახლებულია %title.
