Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: view
km: មើល​

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Import
km: នាំចូល

en: Never
km: កុំ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Color
km: ពណ៌

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: @type: updated %title.
km: @type ៖ បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព %title.

en: @type %title has been updated.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។
