Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: view
ml: കാണുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം

en: Color
ml: നിറം
