Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: content
mn: агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: view
mn: харах

en: None
mn: Байхгүй

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Color
mn: Өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
