Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: content
mr: मजकूर

en: Cancel
mr: रद्द

en: view
mr: दाखवा

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Import
mr: आयात

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: here
mr: येथे

en: Color
mr: रंग

en: Position
mr: स्थान

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत

en: @type %title has been updated.
mr: @type %title संग्रहीत केले

en: - Any -
mr: - काहीही -
