Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Color
my: အရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Font Color
my: စာလုံးအရောင်
