Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (25 entries)

en: Title
no: Tittel

en: content
no: innhold

en: Cancel
no: Avbryt

en: view
no: vis

en: None
no: Ingen

en: Center
no: Midtstilt

en: Font Size
no: Skriftstørrelse

en: Never
no: Aldri

en: Published
no: Publisert

en: Unlimited
no: Ubegrenset

en: here
no: her

en: Color
no: Farge

en: Rows
no: Rader

en: Position
no: Posisjon

en: Left
no: Venstre

en: Right
no: Høyre

en: Blocked
no: Blokkert

en: Apply
no: Bruk

en: @type: updated %title.
no: @type: %title er oppdatert.

en: Columns
no: Kolonner

en: @count rows
no: @count rader

en: @type %title has been updated.
no: @type %title ble oppdatert.

en: - Any -
no: - Hvilken som helst -

en: Archived
no: Arkivert

en: Access Token
no: Tilgangs-token
