Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: content
nn: innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: view
nn: vis

en: None
nn: Ingen

en: Import
nn: Importer

en: Never
nn: Aldri

en: Published
nn: Publisert

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: here
nn: her

en: Color
nn: Farge

en: Rows
nn: Rader

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Apply
nn: Bruk

en: @type %title has been updated.
nn: @type %title er oppdatert.
