Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: content
oc: contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: view
oc: veire

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Import
oc: Importar

en: Never
oc: Pas jamai

en: Published
oc: Publicat

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: here
oc: aicí

en: Rows
oc: Rengadas

en: Position
oc: Posicion

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Blocked
oc: Blocat

en: Apply
oc: Aplicar

en: @type: updated %title.
oc: @type  : « %title » mes a jorn.

en: Columns
oc: Colomnas

en: @type %title has been updated.
oc: @type %title es estat actualizat.

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Archived
oc: Archivat
