Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
