Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: content
ro: conţinut

en: Cancel
ro: Anulare

en: view
ro: afișează

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Font Size
ro: Mărime font

en: Never
ro: Niciodată

en: Published
ro: Publicat

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: here
ro: aici

en: Color
ro: Culoare

en: Rows
ro: Rânduri

en: Position
ro: Poziție

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Blocked
ro: Blocat

en: Font Family
ro: Familie font

en: Apply
ro: Aplică

en: @type: updated %title.
ro: @type: %title actualizat.

en: Columns
ro: Coloane

en: Flagged
ro: Marcat

en: @type %title has been updated.
ro: @type %title a fost actualizat.

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Archived
ro: Arhivat

en: Access Token
ro: Token de acces

en: 1 column
ro: 1 coloană
