Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (41 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: content
ru: содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: view
ru: представление

en: None
ru: Нет

en: Center
ru: Центр

en: Import
ru: Импортировать

en: Font Size
ru: Размер шрифта

en: Never
ru: Никогда

en: Published
ru: Опубликовано

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: here
ru: здесь

en: Color
ru: Цвет

en: Rows
ru: Строки

en: Position
ru: Позиция

en: Feed Name
ru: Название ленты

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Blocked
ru: Заблокировано

en: Font Family
ru: Семейство шрифтов

en: Apply
ru: Применить

en: Border Width
ru: Ширина границы

en: Transparent
ru: Прозрачный

en: @type: updated %title.
ru: @type: обновлен материал %title.

en: Columns
ru: Колонки

en: Importing
ru: Импортирование

en: Flagged
ru: Помечено

en: 1 row
ru: 1 строка

en: @count rows
ru: @count

en: Number of images
ru: Количество изображений

en: @type %title has been updated.
ru: Материал %title типа "@type" был обновлён.

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Font Color
ru: Цвет шрифта

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Manage Images
ru: Управлять изображениями

en: All Images
ru: Все изображения

en: Archived
ru: Архив

en: The @label field of the node.
ru: Поле @label материала.

en: @count columns
ru: @count колонок

en: Access Token
ru: Ключ доступа
