Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: content
sk: obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: view
sk: zobraziť

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Import
sk: Importovať

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Never
sk: Nikdy

en: Published
sk: Zverejnené

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: here
sk: tu

en: Color
sk: Farba

en: Rows
sk: Riadky

en: Position
sk: Pozícia

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Font Family
sk: Typ písma

en: Apply
sk: Použiť

en: @type: updated %title.
sk: @type: aktualizované %title.

en: Importing
sk: Import

en: @type %title has been updated.
sk: @type %title bol aktualizovaný.

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: All Images
sk: Všetky obrázky
