Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: content
sq: përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: view
sq: shfaq

en: Import
sq: Importo

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Published
sq: Publikuar

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Color
sq: Ngjyra

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: @type: updated %title.
sq: @type: %title u rifreskua.

en: @type %title has been updated.
sq: @type %title u përditësua.
