Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: view
ta: பார்

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Never
ta: இல்லை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: Color
ta: நிறம்

en: Rows
ta: வரிசைகள்

en: Position
ta: இடம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Blocked
ta: தடுக்கப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: @type: updated %title.
ta: @type:  %title புதுப்பிக்கப்பட்டது.

en: Columns
ta: நெடுவரிசை

en: @type %title has been updated.
ta: @type %title மாற்றியமைக்கப்பட்டது.
