Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: content
uk: матеріал

en: Cancel
uk: Скасувати

en: view
uk: переглянути

en: None
uk: Немає

en: Center
uk: По центру

en: Import
uk: Імпортувати

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Never
uk: Ніколи

en: Published
uk: Опубліковано

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: here
uk: тут

en: Color
uk: Колір

en: Rows
uk: Рядки

en: Position
uk: Позиція

en: Feed Name
uk: Назва потоку

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Font Family
uk: Гарнітура шрифту

en: Apply
uk: Застосувати

en: Border Width
uk: Ширина рамки

en: Transparent
uk: Прозорий

en: @type: updated %title.
uk: @type: %title оновлено.

en: Columns
uk: Колонки

en: Importing
uk: Імпортування

en: Flagged
uk: Позначено прапором

en: Number of images
uk: Кількість зображень

en: @type %title has been updated.
uk: @type %title було успішно оновлено.

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Font Color
uk: Колір шрифту

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Manage Images
uk: Керування зображеннями

en: All Images
uk: Усі зображення

en: Archived
uk: Архівовано

en: The @label field of the node.
uk: Поле @label матеріалу.

en: @count columns
uk: Колонок @count

en: Access Token
uk: Токен доступу
