Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: content
vi: nội dung

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: view
vi: xem

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Import
vi: Nhập vào

en: Font Size
vi: Cỡ chữ

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Published
vi: Đã công bố

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: here
vi: ở đây

en: Color
vi: Màu sắc

en: Rows
vi: Số dòng

en: Position
vi: Vị trí

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Blocked
vi: Đã khóa

en: Font Family
vi: Họ phông

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Transparent
vi: Trong suốt

en: @type: updated %title.
vi: @type: đã cập nhật %title.

en: Columns
vi: Các cột

en: Importing
vi: Nhập

en: Flagged
vi: Đã đặt cờ

en: @type %title has been updated.
vi: @type %title đã được cập nhật.

en: Font Color
vi: Màu chữ

en: - Any -
vi: - Tất cả -
