Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: content
af: inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: view
af: bekyk

en: None
af: Geen

en: Center
af: Senter

en: Import
af: Voer in

en: Never
af: Nooit

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Color
af: Kleur

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Apply
af: Pas toe
