Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: content
be: змест

en: Cancel
be: Адмяніць

en: view
be: глядзець

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Import
be: Імпарт

en: Never
be: Ніколі

en: Published
be: Апублікавана

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Color
be: Колер

en: Rows
be: Радкі

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Apply
be: Ужыць

en: @type: updated %title.
be: @type: абноўлены %title.

en: @type %title has been updated.
be: @type %title быў абноўлены.
